צפו: החטיפות הנועזות ביותר שנראו בעולם קולנוע

 
עודכן 17:57 25/08/2013

"מלבי אקספרס" הציגה לעולם את מבצע החטיפה האמיץ של ג'וקה, ואנחנו לא נשארנו אדישים. קבלו את מבצעי החטיפה שטלטלו את אולמות הקולנוע. איזה הכי טוב? תשפטו בעצמם

 
 
 
 
 

ג'וקה לא לבד. אחרי שהצעיר ששירת בגולני אזר עוז ויצא למבצע חטיפה בלב ברזיל בפרק האחרון של "מלבי אקספרס", נזכרנו בעוד כמה מבצעי חטיפה נועזים שנראו על המסך.

 

האביר האפל: איש העטלף מגיע עד להונג קונג

 

גותהאם איבדה תקווה. ארגוני הפשע שוב הצליחו לחמוק מזרועות החוק, לאחר שרואה החשבון בעל הסודות ברח להונג קונג עם כל המידע שיכול להפליל את העבריינים. קצרה ידה של המשטרה המקומית להגיע לגורדי השחקים באסיה. אך באטמן? הוא מגיע לשם בסטייל שטרם נראה על המסך.

 

 

 

פארגו: זה לא כל כך פשוט לחטוף אישה נחושה, או שכן..

בשנת 1996 שיחררו האחים כהן למסכים את פארגו. סרט המציג סיפור שבו סוחר מכוניות ממינסוטה שוכר שני פושעים קטנים כדי שיחטפו את אשתו. דמי הכופר שישלם אביה, כך הוא מאמין, יחלצו אותו מהצרות הכלכליות בהן הוא שקוע, אך כדרכן של מזימות מן הסוג זה, העניינים משתבשים.

 

כיאה לסרט השובבי והגרוטסקי, גם מבצע החטיפה שמוצג בו נראה משעשע ומפחיד בו בזמן. אז שימו לב, כך נראים נוכלים קטנים שנפגשים עם אישה נחושה.

 

 

שתיקת הכבשים: חניבל לקטר לא לבד

כולנו רוצים להיות אנשים טובים, אבל בעולם שבו מסתובב חניבל לקטר, זה מסוכן. צעירה שרק ניסתה לסייע לשכן שנתקל בקושי להרים ספה מוצאת את עצמה בסיטואציה מזוויעה ומצמררת.

 

חניבל לקטר לוקח את צופים אל נבכי האכזריות של הרוצחים הסדרתיים הכי מזוויעים שנראו על המסך. חבל שאישה צעירה הייתה צריכה לשלם על כך מחיר.

 

 

כלבי אשמורת: קור רוח אכזרי

טוב, כאן לא בדיוק מדובר במבצע החטיפה עצמו, אך כשדנים בנושא הזה חייבים להציג את השובה הכי קר רוח שנראה על המסך אי פעם. מותחן הפשע משנת 1992, מגולל את סיפורם של כנופיית שודדים המתאספת במחסן נטוש לאחר שביצעו שוד יהלומים שהסתבך והפך למרחץ דמים.

 

הסצנה הכי מפורסמת בסרט, היא זו שבה מיסטר בלונד נשאר לבד במחסן עם שוטר, הוא מתחיל להתעלל בו, לכרות לו את האוזן לצלילי השיר "Stuck In The Middle With You" ולשפוך עליו בנזין על מנת לשרוף אותו. כך זה נראה כשאכזריות בלתי נסבלת, פוגשת באלגנטיות ומוזיקה איכותית שבכלל מפעילה אצל הצופה את החשק לרקוד.

 

 

 
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.